Bulvar Seramik - Hakkımızda

Bursa’da Bulvar Seramik

Renkli Lucco Vitrifiye, lavabo, cafe, restaurant, pastahane otel, hotel, ofis, okul, hastane, konut projeleri, projeleriniz için tasarım ürünleri, mimar, mimari, mimari tasarım, dekorasyon, tadilat işleriniz içinde kullanabilirsiniz.. Alternatif renkler mevcuttur.. Diğer seçenekler için Bursa Nilüfer Beşevler Bulvar Seramik mağazamızda. Sizleri bekliyoruz..

0%
Positif Geridönüşler
0
Tamamladığımız Projeler
$0
Sosyal Ağlarda Takipçi
0
Ürün Çeşitliliği
2020

BULVAR SERAMİK,

Yapı malzemeleri sektörüne, 2014 yılında toptan satış ile başlayıp, 2016 yılında açılan mağazamız ile faaliyetine, toptan, perakende ve proje uygulama hizmeti ile devam etmektedir.
Bünyesinde bir çok farklı yapı marka ve ürünleri bulunduran firmamız Bursa Merkez, ilçelere ve Balıkkesir bölgesine satış hizmeti vermektedir.
Daima en yeniyi ve en iyiyi sunmayı hedefleyen Bulvar Seramik bu hedeflerine ulaşması; kullanıcı ihtiyacının doğru belirlenmesi, sürekli değişim gösteren bu ihtiyaçlara cevap verilmesi için yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlar yakalanması, bünyesinde kendisi ile rekabet eden bir yapı oluşturması, tüm yatırımlarını titiz ve ileriye dönük araştırmalar yapılması, doğru ürün ve markaların seçilmesi, firmamızın geleceğine ışık tutmaktadır.
Tüm imkanlarını ve kaynaklarını daha iyi hizmet verebilmek adına sarfedecektir.

Menü
AllEscort